Bołtowicz

ul. J. Rosoła 55
Warszawa
02-786
Tel: 22 649 26 06
Tel Serwis: 22 649 30 50

Godziny otwarcia:

Sprzedaż
Pn 10.00-18.00
Wt 10.00-18.00
Śr 10.00-18.00
Cz 10.00-18.00
Pt 10.00-18.00
So 10.00-15.00
Nd -
Serwis
Pn 7.30-18.30
Wt 7.30-18.30
Śr 7.30-18.30
Cz 7.30-18.30
Pt 7.30-18.30
So 9.00-14.00
Nd -

NOWA MAZDA 3


Udostępnij

Kolejny krok naprzód ku niezapomnianym wrażeniom z jazdy


Całkowicie nowa Mazda3 budzi emocje od pierwszego wejrzenia. Nadwozie zostało opracowane w zgodzie z filozofią projektową "KODO - Dusza ruchu", dla której inspiracją jest siła i zwinność geparda. Dzięki najnowszemu zestawowi rozwiązań technologii SKYACTIV, ten dynamiczny samochód kompaktowy stanowi jakościowy skok w dziedzinie przyjemności z jazdy.

W kabinie, rozbudowany system łączności z urządzeniami przenośnymi jeszcze bardziej zwiększa przyjemność z użytkowania pojazdu. Ten system łączy się z telefonem komórkowym, bezpiecznie dostarczając w czasie rzeczywistym mobilną zawartość i usługi. Tak więc możesz rozmawiać, słuchać i być w kontakcie bez względu na to, gdzie jesteś.

Ten model nowej generacji został zaprezentowany, i doskonale przyjęty, w pięciu miastach na świecie 26 czerwca 2013 roku.Ekscytujący sportowy hatchback z niskim zużyciem paliwa

Stworzony zgodnie z naszą przyciągającą uwagę filozofią projektową „KODO – Dusza ruchu”, ten najnowszy model Mazdy3 w wersji hatchback rozbudza oczekiwania od pierwszego wejrzenia. Całkowicie zmieniona konstrukcja, ulepszona pod każdym względem, stanowi olbrzymi krok naprzód w klasie hatchbacków. Teraz oferujemy pełen wachlarz zaawansowanych funkcji technologii SKYACTIV, które, przełamując konwencje, zapewniają bezkompromisowe połączenie ekscytujących doznań z jazdy oraz wyjątkowo niskiego zużycia paliwa oraz emisji CO2.

Nowa Mazda3 hatchback jest jednocześnie pierwszą Mazdą oferującą system łączności z urządzeniami przenośnymi – MZD Connect, zapewniając dostęp do muzyki online oraz mediów społecznościowych.

Efektem filozofii projektowej KODO jest sportowa i dynamiczna stylizacja nadwozia

Ponieważ zaprojektowaliśmy ten samochód zgodnie z naszą filozofią „KODO – Dusza ruchu” , jego stylistyka wyraża dynamikę ruchu w każdym szczególe od podwozia aż po dach. Wymodelowane kształty nowej Mazdy3 Hatchback tworzą wrażenie silnego ruchu naprzód. Wyraźna, niska i szeroka sylwetka zapowiada ekscytujące osiągi oraz znakomitą sterowność. Stylistyka KODO powoduje, że wygląd samochodu przekazuje energetyczne napięcie oraz uczucie rytmicznego ruchu, które przemawia do kierowców od pierwszego wejrzenia.

Doskonale wykonane wnętrze obejmuje system łączności z urządzeniami przenośnymi.

Wejdź do środka i przekonaj się, jak niespotykanie przestronne jest wnętrze w porównaniu z innymi samochodami tej klasy. Usiądź wygodnie w siedzeniach o wyjątkowym, sportowym charakterze i podziwiaj, jak dużą uwagę poświęcono szczegółom otoczenia kierowcy. Luksusowe w dotyku, miękkie materiały. Elegancki wygląd satynowo-chromowych elementów wykończenia. Dla jeszcze większego poczucia luksusu dostępna jest również skórzana tapicerka.

Nasz kunszt wykonania otoczenia kierowcy osiągnął wyższy poziom. To pierwsza Mazda – oraz jeden z pierwszych samochodów z tej klasy – która oferuje system MZD Connect – nasz system łączności z urządzeniami przenośnymi. Kolejny sposób, w jaki przenosimy przyjemność z jazdy na wyższy poziom.

Ekscytujące wrażenia z jazdy, dynamiczne osiągi.

Nowa Mazda3 Hatchback dostarcza wrażeń z jazdy wykraczających poza oczekiwania rozbudzone przez sportową stylistykę samochodu. Nasze samochody słyną z dynamiki i doskonałych osiągów. To dlatego, że radość z jazdy jest dla nas najważniejsza. To tylko jeden z wielu sposobów przełamywania konwencji.

To niekonwencjonalne podejście do projektowania oraz konstruowania samochodów doskonale widać w tym modelu zainspirowanym japońską filozofią Jinba Ittai – „koń i jeździec w idealnej harmonii”. To tworzy wyjątkową więź między samochodem a kierowcą, przyczyniając się do nadania temu sportowemu hatchbackowi tak wyjatkowego charakteru oraz zapewniając ekscytujące wrażenia z jazdy dzięki doskonałemu prowadzeniu.

Najlepsze w swojej klasie systemy bezpieczeństwa i wybitny poziom bezpieczeństwa biernego.

Znakomite wyniki w testach bezpieczeństwa dzięki naszym systemom bezpieczeństwa obejmującym system monitorowania tyłu pojazdu (RVM), który pozwala na lepszą obserwację pojazdów znajdujących się z tyłu oraz z boku Twojego samochodu. Nasz system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu (LDW) ostrzega kierowcę, gdy zjeżdża z wybranego pasa ruchu. Sygnalizacja awaryjnego hamowania (ESS), włącza światła awaryjne w przypadku nagłego, silnego hamowania.

A pełny wgląd w informacje o ostrzeżeniach dotyczących bezpieczeństwa zapewnia aktywny wyświetlacz. Oprócz biernych systemów bezpieczeństwa, takich jak niezwykle wytrzymały kadłub nadwozia SKYACTIV, nasze aktywne funkcje bezpieczeństwa powodują, że bez przeszkód możesz się zrelaksować i cieszyć jazdą, wiedząc że Ty oraz Twoi najbliżsi są chronieni przez niezawodne systemy zabezpieczeń.

Niesamowita oszczędność paliwa i ekologia na najwyższym poziomie.

Ten ekonomiczny samochód łączy ekscytujące doznania z jazdy oraz wybitną oszczędność paliwa i niską emisję CO2 na poziomie 107 g/km1. Te imponujące osiągi w dziedzinie ochrony środowiska udało się uzyskać dzięki naszym nowatorskim i zaawansowanym technologiom, takim jak i-ELOOP, i-stop oraz SKYACTIV.

Kolejnym czynnikiem przyczyniającym się do imponująco niskiego zużycia paliwa są właściwości aerodynamiczne naszego samochodu. Wspomagane są one przez aktywny wlot powietrza umieszczony z przodu chłodnicy, który zamyka się bądź otwiera w zależności od warunków jazdy. Powoduje to zmniejszanie oporu aerodynamicznego, co dodatkowo obniża zużycie paliwa. Ten nowo zastosowany w Maździe system pozwala cieszyć się bezstresową, spokojną jazdą.